Podrywanie w klubie nocnym

Wiele młodych ludzi bawi się w klubach i często idzie tam z zamiarem poznania swojego przyszłego partnera, a jak jest na prawdę? Czy szukanie miłości w klubie ma sens?

Wszyscy dobrze wiedzą, co dzieje się w klubach i jak młodzież potrafi się bawić. Jest wiele ludzi, którzy umieją robić to z głową, idą potańczyć, poznać nowe osoby, a przede wszystkim miło spędzić czas w tanecznym kroku. Niestety, zdecydowanie więcej osób przychodzi do klubu z zamiarem upicia się do granic absurdu, „wyrwania loszki” jak to powszechnie mówią młodzi mężczyźni, oraz prowokowaniu bójek. Na porządku dziennym (a raczej nocnym), jest także stosowanie narkotyków, marihuany, czy dopalaczy.

Czy szukanie miłości w klubie nocnym na sens?

Z pewnością istnieje wiele par, które poznały się w klubie i są ze sobą szczęśliwe, a ich zdanie na pytanie zawarte w śródtytule brzmi; tak, zdecydowanie! Wszystko zależy od tego w jakim klubie się znajdziemy, w jakim czasie. Bowiem niekiedy można spotkać ludzi, którzy mają poukładane w głowie, chcą się pobawić, a przy tym kogoś poznać, z kim mogli by spróbować się poznać po imprezie.

Na czym polega sztuka flirtu? Jak skutecznie podrywać? Dowiedz się więcej na uwodzenie.org

http://www.uwodzenie.org/

Szukanie drugiej połówki w klubie jest też dosyć ciężkim zadaniem, gdyż gra tam bardzo głośna muzyka, co uniemożliwia normalną rozmowę, a w wielu klubach nie ma miejsca, gdzie można w spokoju porozmawiać, z dala od hałasu muzyki. Na pewno wiele osób idąc na imprezę, myśli, że w końcu pozna swoją miłość i na pewno takie sytuacje mają miejsce, ale zdecydowana większość osób, które poznają się na imprezie i bawią się razem w nocy, już nigdy więcej się nie zobaczy.

Podrywanie w klubie

W klubie nocnym charakter podrywaczy zdecydowanie przejmują faceci i to oni usilnie starają się zaimponować kobiecie, oraz poderwać je na parkiecie tanecznym. Zdarzają się nachalni adoratorzy, którzy nie bawią się w rozmowy, tylko próbują się jak najszybciej dobrać to kobiecej bielizny, co w większości przypadków kończy się ciosem z otwartej ręki w policzek adoratora.

Takie rozwiązania na pewno nie są dobrym sposobem na poznanie wartościowej kobiety, z którą warto były by się spotkać po imprezie. Jedynym rozsądnym sposobem wydaje się po prostu rozmowa i mimo głośnej muzyki, trzeba się postarać po prostu porozmawiać w tanecznym kroku na parkiecie, a gdy jest możliwość, wyjść na zewnątrz lub do strefy, gdzie ta muzyka nie jest na tyle głośna, aby uprzykrzać poznawanie drugiej osoby.

Podryw na jedną noc

Wiele słyszy się o seksie na terenach klubu nocnego, a przeważnie są to słynne toalety, w których ponoć dochodzi do miłosnych uniesień. Ci bardziej rozgarnięci mówią o swoim mieszkaniu, lub samochodzie. Tak na prawdę, więcej w tym jest kłamstwa niż prawdy, chociaż na pewno są osoby, którym się to udało. Z drugiej strony, popatrzmy na to realnie.

W większości klubów, w okół toalet są ochroniarze, którzy nie pozwalają na takie zachowania, a także, z większości klubów, po jednym wyjściu nie możemy wejść ponownie, a umówmy się – kobieta na pewno do klubu sama nie przyszła, tylko w obecności przyjaciółek – na pewno też ich nie zostawi i bez nich nie wyjdzie, oczywiście mówimy tutaj o kobietach, które mają rozum.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *